REKLAMY

Partnerzy: Szamba betonowe Wieluń - Kwiaciarnia internetowa - Gaja - kalendarze reklamowe - www.przedluzanierzes-warszawa.pl - www.korepetycje24.com - Ziemianka w ogrodzie - Szamba betonowe Expert
Wash
Oceny: / 5
KiepskiŚwietny 
12.03.2007.
Prison Break - sezon II odcinek osiemnasty - "Wash"

Michael, Lincoln i Sara słuchają rozmowy gubernatora, którą zostawił nagraną na pendrivie.

Do biura agenta Mahone przychodzi Brad domagając się pieniędzy za schwytanie Patoshika. Grozi agentowi, że wszystko powie jak nie dostanie swoich pieniędzy. Zdenerwowany Mahone przekonuje siłą Bellica, że otrzyma pieniądze gdy będą załatwione wszystkie formalności.

 

Lincoln chce skontaktować się Jane Fox, która ma pomóc im w znalezieniu zaufanej osoby, której będą mogli przekazać zapisaną rozmowę.

Kellerman kupuje snajperkę, z której zamierza zabić Panią Prezydent.

C-Note próbuje skontaktować się z Michalem poprzez forum dyskusyjne. Chce aby ten mu pomógł (wiadomość tą można odczytać na forum europeangoldfinch.net).

Telefon Lincolna odbiera jego syn LJ. Mówi mu, że u niego wszystko w porządku i że chce aby to wszystko się szybko skończyło. Jane przekazuje mu, że najlepiej jak skontaktują się z Cooper’em Green’em w tej sprawie, ponieważ to jest były pracownik Departamentu Sprawiedliwości.

Michael dzwoni do biura Coopera Greena. Umawia się z nim na spotkanie.

Sara odwiedza grób swojego ojca. Tam niespodziewanie pojawia się Bruce, znajomy gubernatora. Chce ją przekonać, że to nie on stoi za śmiercią jej ojca.

Brad odwiedza w więzieniu kuzyna Fernando. Chce aby mu powiedział gdzie w Meksyku znajduje się Sucre. W zamian obiecuje mu przeniesienie do lepszego więzienia.

Sucre ze swoją ukochaną docierają do domu jego ciotki. Cieszą się, że w końcu udało im się dotrzeć, ponieważ będą teraz mogli tam zamieszkać.

T-Bag odwiedza doktora. Jego ogłoszenie zobaczył na przystanku autobusowym. Okazuje się, że lekarz jest podobny do Theodora. T-Bag zabija go i bierze jego dokumenty.

Cooper Green pojawia się w wyznaczonym miejscu. Lincoln dzwoni do niego ze wskazówkami jakie ma wykonać, ponieważ chcą aby zgubił „ogon”. Cooper dociera do Michaela.

Mahone otrzymuje telefon od Kima. Dowiaduje się, że ma zabić C-Nota, ponieważ nie będzie już on potrzebny do pomocy w odnalezieniu braci. Alexander idzie do Franklina i mówi mu o tym, że on dotrzyma swojej obietnicy, ale w zamian musi wykorzystać to co otrzyma w paczce od niego.

Sara idzie do biura Cooper Greena. Tam go zastaje i dziwi się czemu nie jest on teraz z Michaelem i Lincolnem. Okazuje się, że osoba, która z nimi obecnie przebywa jest podstawiona. Sara natychmiast kontaktuje się z Lincolnem.

Podstawiony Cooper Green spotyka się z Michaelem. Główny bohater czuje, że coś jest nie tak. Zadaje mu serię pytań i chce poznać szczegółowe odpowiedzi. Po ostatnim zadanym pytaniu Micheal uderza go. Przybywa Lincoln i informuje go, że Copper jest podstawiony. Bracia uciekają.

T-Bag pojawia się na lotnisku. Kupuje bilet do Bangkoku. Podaje się za doktora i daje jego paszport. Nie zostaje rozpoznany. Ma mieć przesiadkę w Chicago.

Agent Kellerman spotyka się ze swoją siostrą. Żałuje tego, że to spotkanie nie mogło nastąpić wcześniej. Mówi jej, żeby pamiętała go takim jakim był niezależnie od tego, co będzie o nim słyszeć.

Mahone pojawia się w parku i rozmawia z podstawionym Cooperem. Udaje mu się ustalić miejsce skąd mógł dzwonić Lincoln.

Sara wraz prawdziwym Cooper Greenem pojawia się w hotelu. Przedstawia go Lincolnowi i Michaelowi. Odsłuchują nagranie. Okazuje się, że to jest kopia i nie może zostać używa jako dowód. Lecz rozmowa tam nagrana może służyć jako szantaż wobec Pani Prezydent.

C-Note otrzymuje paczkę. Okazuje się, że w niej jest lina, na której ma się powiesić. Spotyka się ze swoją żoną. Mówi, że bardzo kocha ją i ich córkę. Chce aby córka o nim pamiętała.

T-Bag leci samolotem. Okazuje się, że w nim również jest Brad ...

Kellerman zabija jednego z ochroniarzy, który pilnuje miejsca wystąpienia Pani Prezydent. Rozstawia tam swoją broń.

Mahone wchodzi do hotelu, w którym znajduje się Lincoln z Michaelem ...

Benjamin Franklin postanawia się powiesić ...

 

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

 

Komentarze
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Skazanych: 1
23716 zarejestrowanych
ostatni: Remii1993

REKLAMY

ShoutBox

Ostatnia wiadomosc: 12 lat, 9 months temu
  • pener : napisy sciagam ale cos mi niegra zawczesnie cos ida napisy trzema mi w wersi HDVT chyba
  • pener : sciagam z tad odcinki ale napisow niema ,gdzie moge je znalesc ??
  • justynaonline : ludzie z kad mozna sciagnac 9 odcinek?
  • natali17 : no właśnie niech jakaś kochana osóbka poda;)*
  • beabro82 : kto wie skad mozna sciagnac 9 odcinek?
  • dawid1 : Zajefajny 9 odcinek xD
  • beabro82 : Admni a gdzie link do ściągniecia:))))
  • marcela : dzisaij 17 gdzie można sciągnąć 9 odcinek 3 sezonu?
  • azi 1910 : to już dziś w końcu
  • domia2814 : aaaaa, wielki dzien <lol> Smile
Musisz się zalogowac aby pisac
Strict Standards: Non-static method modules_html::module2() should not be called statically in /usr/home/mrjozo/domains/prison-break.net.pl/public_html/includes/frontend.php on line 166 Strict Standards: Non-static method modules_html::modoutput_rounded() should not be called statically in /usr/home/mrjozo/domains/prison-break.net.pl/public_html/includes/frontend.html.php on line 107

Sondy

Czy Mahone ucieknie z Michaelem i Whistlerem?