REKLAMY

Partnerzy: Szamba betonowe Wieluń - Kwiaciarnia internetowa - Gaja - kalendarze reklamowe - www.przedluzanierzes-warszawa.pl - www.korepetycje24.com - Ziemianka w ogrodzie - Szamba betonowe Expert
Vamonos
Oceny: / 7
KiepskiŚwietny 
14.11.2007.

Sezon 3 - Odcinek 07: Photo Finish

Michael dowiaduje się prawdy

Susan B. i Lincoln rozmawiają w samochodzie, Susan daje Lincolnowi zdjęcia, ale ten zauważa, że jest na nich ta sama gazeta co wcześniej. Susan mówi, że skończyła z robieniem przysług.

Michaelowi nie podoba się, że Lincoln powiedział Susan o wcześniejszej ucieczce. Lincoln mówi, że nie może pokazać zdjęć. "Ona nie żyje Michael, okłamałem cię. Przepraszam"

Michael otępiały podchodzi do Whistlera i mówi mu o śmierci sary. "Zabili ją. Kochałem ją, a teraz ona nie żyje. I to z twojego powodu." Rzuca na ziemię kość kurczaka.

"Ten człowiek nie jest moim przyjacielem". Lechero każe im zebrać swoje rzeczy, pomodlić się do swoich Bogów i wrócić za 15 minut.

Sucre wysyła pieniądze i swoje zdjęcie Maricruz z kartką "to dla dziecka". Lincoln przyjeżdża do hotelu i zaczyna się pakować.

Przechodzącego Whistlera zatrzymuje Michael, mówi, że nie zamierza go zabić, potrzebują jedynie odwrócenia uwagi. Chce się wydostać, dowiedzieć się, kto odebrał życie Sarze i odebrać jemu.

Tłum na dziedzińcu zaczyna szumieć

Fiasko ucieczki

Michael mówi, że pierwszy przejdzie przez okno na wypadek zauważenia. Jego życie nie jest nic warte bez Whistlera.

Hurtado traci przytomność. Michael zaczyna otwierać okno.

Michael wysuwa drabinkę i zaczyna po niej schodzić. Whistler życzy mu szczęścia i sam wchodzi na drabinę. Chmury zaczynają przesłaniać słońce. "Tracimy światło, wracaj! wracaj!" mówi Scofield. Wchodzą z powrotem po drabinie. Michael zdąża w ostatniej chwili uciec przed wzrokiem strażnika, a Whistler zabiera drabinkę. "To była nasza jedyna szansa, niech to diabli!"

Czas na walkę

Tłum na dziedzińcu coraz bardziej hałasuje, czekają na walkę. Michael mówi Lechero, że to był straszny błąd. "Dogadaliśmy się". Lechero mówi, że znają zasady. Dwóch wchodzi, jeden wychodzi. Michael i Whistler zostają wepchnięci na arenę.

Whistler uderza Michaela, Scofield oddaje cios. Tłum skanduje za każdym razem, kiedy próbują przerwać walkę. Strażnik zauważa brak Hurtado w jego wieży i drabinkę która spadła z okna.

Walka trwa, Lechero grozi, że zabije ich obu, jeśli nie zaczną walczyć naprawdę. Whistler podnosi kamień. Zaczyna wyć alarm. Strażnicy wbiegają do więzienia, osadzeni klękają na dziedzińcu.

Strzały

Susan B. dzwoni do Lincolna i pyta gdzi są, mówi, że słyszała alarm. Burrows mówi, że uciekli i są w samochodzie. Sara chce rozmawiać w Whistlerem. "Jest w bagażniku" odpowiada Linc.

Strażnicy mówią, że próba ucieczki była z celi 212. Zwracają się do Lechero, ponieważ ta cela należy do któregoś z jego ludzi. Nikt się nie zgłasza, więc strażnik wyciąga jednego więźnia i pyta, czy to jego cela. Ten nie odpowiada i zostaje zastrzelony. "Uznam to za odpowiedź"

Przy wszystkich mówią Lechero, że być może nie nadaje się do utrzymywania porządku i wychodzą z więzienia.

Susan B. odbiera telefon. Więźniowie zostali policzeni i nikt nie uciekł. Wsiada do furgonetki i odjeżdża. Sucre zajeżdża jej drogę. Lincoln uderza w furgonetkę, zabija kierowcę i trzyma Susan na muszce. Z furgonetki wysiada człowiek, trzymający na muszce LJ. Lincoln prosi o jeszcze jedną szansę "Wciąż możemy wyciągnąć Whistlera. Możemy to zrobić". Susan wsadza LJ do furgonetki i odjeżdża

Lechero pyta Michaela, czy zamierza uciec z więzienia. Michael zaprzecza. Pyta drugi raz i Michael znów zaprzecza. "Ucieka pan z tego więzienia, panie Scofield. I zabierze mnie pan ze sobą."

Susan B. rozmawia z Whistlerem przy ogrodzeniu. Mówi, że myślała, że musi się wydostać w ciągu tygodnia. Whistler odpowiada, że jeśli ucieknie w ciągu czterech dni, nadal ma szansę. "Zaufaj mi, będzie dobrze. Gretchen... a co z Sofią?"

Michael podsłuchuje rozmowę przez okno...

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

 

Komentarze
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Skazanych: 2
23716 zarejestrowanych
ostatni: Remii1993

REKLAMY

ShoutBox

Ostatnia wiadomosc: 12 lat, 9 months temu
  • pener : napisy sciagam ale cos mi niegra zawczesnie cos ida napisy trzema mi w wersi HDVT chyba
  • pener : sciagam z tad odcinki ale napisow niema ,gdzie moge je znalesc ??
  • justynaonline : ludzie z kad mozna sciagnac 9 odcinek?
  • natali17 : no właśnie niech jakaś kochana osóbka poda;)*
  • beabro82 : kto wie skad mozna sciagnac 9 odcinek?
  • dawid1 : Zajefajny 9 odcinek xD
  • beabro82 : Admni a gdzie link do ściągniecia:))))
  • marcela : dzisaij 17 gdzie można sciągnąć 9 odcinek 3 sezonu?
  • azi 1910 : to już dziś w końcu
  • domia2814 : aaaaa, wielki dzien <lol> Smile
Musisz się zalogowac aby pisac
Strict Standards: Non-static method modules_html::module2() should not be called statically in /usr/home/mrjozo/domains/prison-break.net.pl/public_html/includes/frontend.php on line 166 Strict Standards: Non-static method modules_html::modoutput_rounded() should not be called statically in /usr/home/mrjozo/domains/prison-break.net.pl/public_html/includes/frontend.html.php on line 107

Sondy

Czy Mahone ucieknie z Michaelem i Whistlerem?