REKLAMY

Partnerzy: Szamba betonowe Wieluń - Kwiaciarnia internetowa - Gaja - kalendarze reklamowe - www.przedluzanierzes-warszawa.pl - www.korepetycje24.com - Ziemianka w ogrodzie - Szamba betonowe Expert
Unearthed

Socfield udaje się do ogrodu botanicznego, ponieważ tam coś ukrył. Przebiera się w pracownika i udaje się do celu. Tam zauważa, że ktoś go obseruje. Micheal ucieka.

Burrows udaje się z synem do miejsca gdzie ma się spotkać z Michaelem.

Michael postanawia dowiedzieć się coś o Mahonie, ponieważ chce wiedzieć skąd tyle cennych informacji ma agent.

C-Note prosi o pomoc swoich byłbych kolegów. Musi wziać swoją żonę i córkę. Wie, że sam nie da rady, ponieważ może go złapać FBI. Jego żonę odwiedza agentka i grozi, że jeżeli nie będzie współpracować to bedzie musiała być aresztowana, a wtedy jej córka trafi do domu opieki.

Lincoln z LJ stają aby zrobić zakupy. Tam ekspedientka przynosi resztę do samochodu, ponieważ LJ zapomniał jej zabrać. Dziewczynie udaje się rozpoznać Burrowsa i powiadamia policję. Muszą porzucić samochód, żeby nie zostali namierzeni.

Scofield udaje sie do byłej żony Mahona. Przedstawia się jako agent FBI. Zbiera wiele cennych informacji o nim. Dzięki temu poznaje całą prawdę jaką ukrywa Mahone.

Sarze udaje się ustalić miejsce spotkania.

T-Bag ukrywa torbę w depozycie. Udaje się do kobiety, która go wydała w ręce policji.

C-Note bierze swoją żonę i córkę. Udaje mu się to dzięki pomocy znajomych. Muszą uciekać przed policją, ponieważ jego żona była namierzona przez agentów.

T-Bag udaje się do domu byłej, ale zastaje pusty dom. Okazuje się, że jest na sprzedaż. Okazuje się, że Ballicowi udało się złapać T-Baga, który od tej pory jest przez niego przetrzymywany w tym domu.

Scofield dzwoni do Mahona. Mówi mu o tym, że wie całą prawdę jak Mahone, zakopał byłego uciekiniera u siebie w ogródku. Michael chce od niego zaprzestania ściagania. Jeśli Mahone nie przestanie to Scofield wyjawni całą prawdę.

C-Note spotyka się z żoną i córką.

LJ i Lincol udają się na dworzec kolejowy, Tam zostają namierzeni przez policję. Uciekają lecz zostją schwytani, ponieważ zostali potrąceni przez samochód.

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

 

Komentarze
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Skazanych: 1
23716 zarejestrowanych
ostatni: Remii1993

REKLAMY

ShoutBox

Ostatnia wiadomosc: 12 lat, 9 months temu
  • pener : napisy sciagam ale cos mi niegra zawczesnie cos ida napisy trzema mi w wersi HDVT chyba
  • pener : sciagam z tad odcinki ale napisow niema ,gdzie moge je znalesc ??
  • justynaonline : ludzie z kad mozna sciagnac 9 odcinek?
  • natali17 : no właśnie niech jakaś kochana osóbka poda;)*
  • beabro82 : kto wie skad mozna sciagnac 9 odcinek?
  • dawid1 : Zajefajny 9 odcinek xD
  • beabro82 : Admni a gdzie link do ściągniecia:))))
  • marcela : dzisaij 17 gdzie można sciągnąć 9 odcinek 3 sezonu?
  • azi 1910 : to już dziś w końcu
  • domia2814 : aaaaa, wielki dzien <lol> Smile
Musisz się zalogowac aby pisac
Strict Standards: Non-static method modules_html::module2() should not be called statically in /usr/home/mrjozo/domains/prison-break.net.pl/public_html/includes/frontend.php on line 166 Strict Standards: Non-static method modules_html::modoutput_rounded() should not be called statically in /usr/home/mrjozo/domains/prison-break.net.pl/public_html/includes/frontend.html.php on line 107

Sondy

Czy Mahone ucieknie z Michaelem i Whistlerem?