REKLAMY

Partnerzy: Szamba betonowe Wieluń - Kwiaciarnia internetowa - Gaja - kalendarze reklamowe - www.przedluzanierzes-warszawa.pl - www.korepetycje24.com - Ziemianka w ogrodzie - Szamba betonowe Expert
Tonight

Westmoreland dotkliwie pobił Ballicka, związał go, wsadził do tunelu i wszystko zatuszował, ale podczas bójki głęboko się zranił. Ekipa postanawia uciec tej nocy.

Abruzzi ma załatwić samolot, a Franklin środek do wybielenia ubrań z kuchni, natomiast cała ekipa ma się pozbyć zapachu z celi, aby psy nie mogły ich znaleźć. Michael postanawia uciec przez cele, co jednak skróci czas na ucieczkę do 60 minut i niesie większe ryzyko.

 

Okazuje się, że telefon powiązany przez Detektywa, to telefon do posiadłości zakupionej przez fundacje Terrenca Steadmana. Postanawiają się tam wybrać. Strażnicy się niepokoją nieobecnością Balicka.

Pani wiceprezydent ma wpłynąć na decyzje prezydenta w sprawie weta ustawy o źródłach energii, gdyż w innym wypadku straci poparcie. Michael prosi Sarę, aby ta zostawiła otwarte drzwi do izby chorych. Abruzzi informuje Savrinna, że ten musi dostarczyć mu Veronice, jeszcze dziś w nocy, co będzie bardzo trudne ze względu na lot do posiadłości.

Westmoreland coraz bardziej krwawi. Ekipa dowiaduje się, że Tweener ucieka z nimi. Jest niezadowolona obrotem spraw. Muszą także zabrać ze sobą robocze kombinezony. Na podłodze w szatni strażnik zauważ krew i podejrzewa Ekipę o bójkę. Michael kaleczy się, aby nie wydać Westmorelanda.

Scofield zabiera podporę z Tadż- Maral, dzięki czemu będzie mógł wrócić do gabinetu. Franklin próbuje wynieść wybielacz z kuchni, lecz w tym momencie wchodzi Tramp i nawiązuje się walka, w której zostaje dotkliwie pobity przez Franklina. Sara orientuje się, że ojciec nie ułaskawił Lincolna, w zamian za stanowisko wiceprazydenta. Prezydent odmawia udzielenia poparcia pani viceprezydent, czym jest ogromnie zaskoczona.

W gabinecie Popa dochodzi do katastrofy, zawala się Tadż-Mahal. Sara przychodzi do ojca. Po rozmowie jest już pewna tego co się domyśliła. Savrinn porywa Veronice. Michael idzie do naczelnika, gdzie zaczynają się poszukiwania Ballicka. Dzwonią do domu, gdzie okazuje się, że Ballick dzwonił do matki rano z więzienia. Naczelnik nakazuje sprawdzić czy na parkingu jest samochód kapitana. Michael zostaje sam z Popem.

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

 

Komentarze
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Skazanych: 4
23716 zarejestrowanych
ostatni: Remii1993

REKLAMY

ShoutBox

Ostatnia wiadomosc: 12 lat, 9 months temu
  • pener : napisy sciagam ale cos mi niegra zawczesnie cos ida napisy trzema mi w wersi HDVT chyba
  • pener : sciagam z tad odcinki ale napisow niema ,gdzie moge je znalesc ??
  • justynaonline : ludzie z kad mozna sciagnac 9 odcinek?
  • natali17 : no właśnie niech jakaś kochana osóbka poda;)*
  • beabro82 : kto wie skad mozna sciagnac 9 odcinek?
  • dawid1 : Zajefajny 9 odcinek xD
  • beabro82 : Admni a gdzie link do ściągniecia:))))
  • marcela : dzisaij 17 gdzie można sciągnąć 9 odcinek 3 sezonu?
  • azi 1910 : to już dziś w końcu
  • domia2814 : aaaaa, wielki dzien <lol> Smile
Musisz się zalogowac aby pisac
Strict Standards: Non-static method modules_html::module2() should not be called statically in /usr/home/mrjozo/domains/prison-break.net.pl/public_html/includes/frontend.php on line 166 Strict Standards: Non-static method modules_html::modoutput_rounded() should not be called statically in /usr/home/mrjozo/domains/prison-break.net.pl/public_html/includes/frontend.html.php on line 107

Sondy

Czy Mahone ucieknie z Michaelem i Whistlerem?