REKLAMY

Partnerzy: Szamba betonowe Wieluń - Kwiaciarnia internetowa - Gaja - kalendarze reklamowe - www.przedluzanierzes-warszawa.pl - www.korepetycje24.com - Ziemianka w ogrodzie - Szamba betonowe Expert
Sweet Caroline
Oceny: / 11
KiepskiŚwietny 
12.03.2007.

Prison Break - sezon II odcinek dziewiętnasty – „Sweet Caroline”

C-Note wiesza się w celi, ale dostrzega to przechodzący strażnik i razem z innym strażnikiem odcina sznur, ratując mu życie.

Mahone wchodzi do pokoju wynajmowanego przez Sarę. Dziewczyna chowa się pod łóżkiem, ale gdy dochodzi do wniosku, że intruz już odszedł, wychodzi z kryjówki. Wtedy zostaje złapana przez Alexa. Agent wypytuje ją o miejsce pobytu Scofielda, dziewczyna konsekwentnie twierdzi, że nic nie wie.

T-Bag wysiada z samolotu w Meksyku i chce zabrać plecak, w którym ukrył 5 mln $. Widzi Bellicka, nie może wyjść po bagaż nie ryzykując spotkania z nim. Theodore wchodzi do bagażowni i chce stamtąd zabrać plecak, jednak uniemożliwia mu to pracownik, którego T-Bag bije do nieprzytomności. Pracownik wyjeżdża  na taśmie razem z bagażami do terminala, włącza się alarm i Bagwell musi uciekać bez plecaka.

C-Note leży w szpitalu, chce skontaktować się z Alexem, aby zapewnić go, że nadal ma chęć się zabić. Dzwoni do FBI, ale nie zastaje tam Mahone`a. Inny agent słucha jego zwierzeń i postanawia spotkać się z Franklinem.

Lincoln udaje się do portu w Chicago, spotyka tam swojego dłużnika i poleca załatwić mu bilety na statek płynący do Ameryki Południowej.

Prezydent Reynolds przyjeżdża do Chicago, ściska ręce ludziom. Kellerman mierzy do niej z karabinu. Nie udaje mu się jednak oddać strzału, gdyż w tłumie jest Scofield, który przekazuje pani prezydent karteczkę o treści „mamy taśmę”. Michael zostaje zatrzymany i wprowadzony do pomieszczenia, w którym spotyka się z Kimem. Ten domaga się informacji o miejscu pobytu brata, a nie uzyskawszy jej, bije Scofielda po twarzy.

Sucre słyszy w telewizji informację o napadzie w bagażowni lotniska, rozpoznaje na nagraniu T-Baga i domyśla się, że w grę wchodzi skarb DB Coopera.

Sara, widząc, że Mahone jest uzależniony od silnych środków uspokajających, podejmuje z nim rozmowę o narkotykach.

Kim chce zastrzelić Scofielda, ale przeszkadza mu Caroline, która wchodzi, deklarując chęć rozmowy z Michaelem. Scofield mówi jej o taśmie, na dowód dzwoni do Burrowsa, który odtwarza pani prezydent nagranie przez telefon. Z taśmy wynika, że Reynolds rozmawiała ze Steadmanem po jego rzekomej śmierci, co więcej wychodzi na jaw, iż panią prezydent łączą z bratem skłonności kazirodcze.

Sucre wraca do domu ciotki po krótkiej nieobecności i nie zastaje domowników. Znienacka zaskakuje go Bellick, który chce aresztować Fernando. Bohater opowiada mu o T-Bagu, który pojawił się na lotnisku i szansy przejęcia 5 mln $ - były strażnik okazuje zainteresowanie.

Agent FBI rozmawia z C-Note i namawia go do zeznań przeciwko Mahone`owi, bohater nie dowierza, że można zaszkodzić Alexowi.

Michael szantażuje panią prezydent. Obiecuje jej nie ujawnić nagrania, jeśli zaraz ogłosi ona publicznie ułaskawienia dla niego i Lincolna. Chce też móc bezpiecznie odejść, nie niepokojony przez ludzi Kima. Caroline zgadza się na te warunki, a Bill próbuje jej wyperswadować ułaskawienie.

Mahone grozi Sarze śmiercią. W trakcie szarpaniny dziewczyna przejmuje jego pistolet i mierzy z niego do Alexa, po czym wychodzi, aby spotkać się z Michaelem. Dziewczynę śledzi agentka, będąca w kontakcie z Mahone`m.

Lincoln zdobywa bilety na statek. Scofield przyjeżdża do portu, gdzie spotyka brata. Bohater informuje go o spodziewanym ułaskawieniu, jego reakcją jest radość i ulga.

Pani prezydent zbliża się do mównicy, ale drogę zastępuje jej Kim, stanowczo nalegając, aby zrezygnowała z ułaskawienia. Szantażuje ją ujawnieniem sekretów znanych Firmie dotyczących Caroline. Reynolds wchodzi na mównicę i informuje o wykryciu u niej złośliwego nowotworu. W związku z nim ogłasza rezygnację z urzędu prezydenta USA. Bracia nie zostają ułaskawieni i nie mogą już na nią wpływać – muszą zniknąć z Ameryki.

 

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

 

Komentarze
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Skazanych: 1
23716 zarejestrowanych
ostatni: Remii1993

REKLAMY

ShoutBox

Ostatnia wiadomosc: 12 lat, 9 months temu
  • pener : napisy sciagam ale cos mi niegra zawczesnie cos ida napisy trzema mi w wersi HDVT chyba
  • pener : sciagam z tad odcinki ale napisow niema ,gdzie moge je znalesc ??
  • justynaonline : ludzie z kad mozna sciagnac 9 odcinek?
  • natali17 : no właśnie niech jakaś kochana osóbka poda;)*
  • beabro82 : kto wie skad mozna sciagnac 9 odcinek?
  • dawid1 : Zajefajny 9 odcinek xD
  • beabro82 : Admni a gdzie link do ściągniecia:))))
  • marcela : dzisaij 17 gdzie można sciągnąć 9 odcinek 3 sezonu?
  • azi 1910 : to już dziś w końcu
  • domia2814 : aaaaa, wielki dzien <lol> Smile
Musisz się zalogowac aby pisac
Strict Standards: Non-static method modules_html::module2() should not be called statically in /usr/home/mrjozo/domains/prison-break.net.pl/public_html/includes/frontend.php on line 166 Strict Standards: Non-static method modules_html::modoutput_rounded() should not be called statically in /usr/home/mrjozo/domains/prison-break.net.pl/public_html/includes/frontend.html.php on line 107

Sondy

Czy Mahone ucieknie z Michaelem i Whistlerem?