REKLAMY

Partnerzy: Szamba betonowe Wieluń - Kwiaciarnia internetowa - Gaja - kalendarze reklamowe - www.przedluzanierzes-warszawa.pl - www.korepetycje24.com - Ziemianka w ogrodzie - Szamba betonowe Expert
Rendezvous
Ballick i Geary znęcają się nad T-Bagiem, aby dowiedzieć się, gdzie ukrył pieniądze.

Radiowóz, którym przewożeni są Linc i LJ, zostaje staranowany przez furgonetkę, nieznani ludzie uprowadzają ojca z synem i przewożą do jakiegoś domu, gdzie Lincoln dowiaduje się, iż wkrótce przyjedzie jego ojciec.
Mahone czeka na Michaela i Sarę, którzy mają się spotkać w mieście Gila. Sara, która zatrzymała się w hotelu, otrzymuje wiadomość od Michaela z podaną dokładną godziną i miejscem spotkania. Bohaterka jedzie tam i spotyka Scotfielda. Michael mówi jej o planach ucieczki do Panamy, Sara jest rozczarowana, że nie ma jej do zaproponowania innego rozwiązania. Scotfield przeprasza ją za wszystko, przez co przeszła przez niego. Pojawia się samochód Mahone`a, bohaterowie uciekają i kryją się na terenie rafinerii. Tam Mahone próbuje osaczyć Michaela.

T-Bag połyka klucz do skrytki z pieniędzmi, ale Ballick i Geary odzyskują go, przywiązując przestępcę do muszli klozetowej i podstawiając pod niego sito. Przywiązują Bagwella za przyszytą rękę do kaloryfera, informują policję o włamaniu i odjeżdżają.

Michael zamyka Alexa w pomieszczeniu odgrodzonym kratą. Informuje agenta, że do hali wpuszczany jest propan, który go zabije, jeśli zdecyduje się on strzelić do Michaela. Po utarczce słownej Michael wychodzi z rafinerii nietknięty, zapewniając wentylację Mahone’owi.

Ballick bierze torbę z pieniędzmi ze skrytki na dworcu. Geary ogłusza go młotkiem i ucieka z łupem.

Sucre próbuje się skontaktować z Maricruz. Nie może odebrać telefonu od niej, gdy nieopodal budki, do której dzwoni dziewczyna, pojawiają się policjanci. Zostawia jej wiadomość, gdzie chce się z nią spotkać i bohaterka wyjeżdża.

Lincoln spotyka ojca, który zapewnia go, że nie muszą uciekać i że uda im się oczyścić Linca z zarzutów. Jeden ze służących dzwoni do Kima i otrzymuje polecenia zabicia Burrowsów.

Sara i Michael przyjeżdżają do motelu. Dziewczyna wkrótce próbuje wyjechać, zostawia krótki list. Na parkingu natyka się na Kellermana, który mierzy do niej z pistoletu.
 

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

 

Komentarze
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Skazanych: 3
23716 zarejestrowanych
ostatni: Remii1993

REKLAMY

ShoutBox

Ostatnia wiadomosc: 12 lat, 9 months temu
  • pener : napisy sciagam ale cos mi niegra zawczesnie cos ida napisy trzema mi w wersi HDVT chyba
  • pener : sciagam z tad odcinki ale napisow niema ,gdzie moge je znalesc ??
  • justynaonline : ludzie z kad mozna sciagnac 9 odcinek?
  • natali17 : no właśnie niech jakaś kochana osóbka poda;)*
  • beabro82 : kto wie skad mozna sciagnac 9 odcinek?
  • dawid1 : Zajefajny 9 odcinek xD
  • beabro82 : Admni a gdzie link do ściągniecia:))))
  • marcela : dzisaij 17 gdzie można sciągnąć 9 odcinek 3 sezonu?
  • azi 1910 : to już dziś w końcu
  • domia2814 : aaaaa, wielki dzien <lol> Smile
Musisz się zalogowac aby pisac
Strict Standards: Non-static method modules_html::module2() should not be called statically in /usr/home/mrjozo/domains/prison-break.net.pl/public_html/includes/frontend.php on line 166 Strict Standards: Non-static method modules_html::modoutput_rounded() should not be called statically in /usr/home/mrjozo/domains/prison-break.net.pl/public_html/includes/frontend.html.php on line 107

Sondy

Czy Mahone ucieknie z Michaelem i Whistlerem?