REKLAMY

Partnerzy: Szamba betonowe Wieluń - Kwiaciarnia internetowa - Gaja - kalendarze reklamowe - www.przedluzanierzes-warszawa.pl - www.korepetycje24.com - Ziemianka w ogrodzie - Szamba betonowe Expert
Fin Del Camino
Oceny: / 8
KiepskiŚwietny 
27.10.2007.

Prison Break - sezon II odcinek dwudziesty pierwszy – „Fin Del Camino”

Lincoln jest wkurzony z powodu opuszczenia statku przez Michaela.

T-Bag chodzi w kółko po swoim pokoju hotelowym, kiedy wychodzi na balkon, zostaje zauważony przez Michaela. Michael zauważa, że T-Bag nawiązuje kontakt wzrokowy ze zbirami na ulicy.

Przed hotelem, Michael płaci napotkanemu dzieciakowi, aby ten odpalił petardy w pojemniku na śmieci. Wybuchy brzmiące jak strzały powodują, że jeden z mężczyzn sięga do kabury na kostce. Podejrzenia Michaela okazały się uzasadnione. Scofield napotyka Sucre'a i Bellicka, wskazuje im kręcących się w okolicy zbirów, mówiąc, że wygląda to na pułapkę. Sucre nic nie wie o wiadomości, którą Michael otrzymał na statku. Michael chce zrewidować plany, ale Sucre błaga go o natychmiastowe działanie, mówiąc o niebezpieczeństwie grożącym Maricruz.

W Stanach trwa proces Sary.

Sucre planuje zabić Bellicka, kiedy tylko ten wypuści Maricruz, ale Michael się nie zgadza. Ostrzega byłego współwięźnia, aby nie stracił panowania nad sobą.

Bellick uruchamia alarm przeciwpożarowy w hotelu. T-Bag sprawdza adres na skrawku papieru, bierze broń i oraz pieniądze i wychodzi. Jest śledzony przez bandziorów, a na końcu trzej bohaterowie. Mahone zauważa Michaela ze swojej kryjówki i sięga po broń, ale zostaje zaatakowany przez Lincolna. Ten zabiera mu broń i kajdanki.

Bagwell dociera pod poszukiwany adres i wchodzi do budynku. Bellick odciąga zbirów, a Sucre ich atakuje. Kiedy są już skuci, Michael ogląda ich dokumenty. Okazuje się, że nie pracują dla FBI, ale dla Firmy. Uciekinierzy wchodzą do budynku i zaskakują T-Baga w pokoju i każą mu rzucić broń, co ten czyni. Zapytany gdzie są pieniądze, Bagwell wskazuje na bok. Słychać nadjeżdżające wozy policyjne, więc Bellick mówi Sucre'owi, żeby zabrał torbę z pieniędzmi. We wskazanym miejscu jest jednak tylko ciało zamordowanej prostytutki. T-Bag ucieka korzystając z chwili dekoncentracji.

Kiedy policja wchodzi do budynku mężczyźni biegną za Bagwellem, któremu udaje się postrzelić Bellicka w nogę. Potem zostaje potrącony przez samochód. Michael i Sucre doganiają T-Baga i zabierają go, zostawiając Bellicka. Scofield przepytuje Bagwella o nowych przyjaciół, a ten obiecuje ważne informacje, jeśli zostanie wypuszczony. Michael nie zgadza się. 

T-Bag odwraca uwagę Sucre'a i udaje mu się pchnąć go śrubokrętem. Atakuje Michaela, w wyniku czego samochów wypada z drogi. T-Bagowi udaje się uciec do opuszczonego domu. Po krótkiej walce Michaelowi udaje się zabrać nóż. Policjanci znajdują we wskazanym przez rannego Sucre'a miejscu T-Baga, z ręką przybitą nożem do podłogi. 

Michael wraca na łódź z pieniędzmi. Odbiera telefon od Lincolna i słyszy Mahone, który mówi mu, że zatrzymano T-Baga, ale bez pieniędzy. Każe Scofieldowi dostarczyć pieniądze i łódź. 

 

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

 

Komentarze
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Skazanych: 1
23716 zarejestrowanych
ostatni: Remii1993

REKLAMY

ShoutBox

Ostatnia wiadomosc: 12 lat, 9 months temu
  • pener : napisy sciagam ale cos mi niegra zawczesnie cos ida napisy trzema mi w wersi HDVT chyba
  • pener : sciagam z tad odcinki ale napisow niema ,gdzie moge je znalesc ??
  • justynaonline : ludzie z kad mozna sciagnac 9 odcinek?
  • natali17 : no właśnie niech jakaś kochana osóbka poda;)*
  • beabro82 : kto wie skad mozna sciagnac 9 odcinek?
  • dawid1 : Zajefajny 9 odcinek xD
  • beabro82 : Admni a gdzie link do ściągniecia:))))
  • marcela : dzisaij 17 gdzie można sciągnąć 9 odcinek 3 sezonu?
  • azi 1910 : to już dziś w końcu
  • domia2814 : aaaaa, wielki dzien <lol> Smile
Musisz się zalogowac aby pisac
Strict Standards: Non-static method modules_html::module2() should not be called statically in /usr/home/mrjozo/domains/prison-break.net.pl/public_html/includes/frontend.php on line 166 Strict Standards: Non-static method modules_html::modoutput_rounded() should not be called statically in /usr/home/mrjozo/domains/prison-break.net.pl/public_html/includes/frontend.html.php on line 107

Sondy

Czy Mahone ucieknie z Michaelem i Whistlerem?