REKLAMY

Partnerzy: Szamba betonowe Wieluń - Kwiaciarnia internetowa - Gaja - kalendarze reklamowe - www.przedluzanierzes-warszawa.pl - www.korepetycje24.com - Ziemianka w ogrodzie - Szamba betonowe Expert
Brothers Keeper

Akcja tego odcinka rozpoczyna się trzy przed wydarzeniami w więzieniu. Michael, przynosi bratu klucze, które ten zgubił niedaleko domu i musiał przez to nocować pod drzwiami. Rozstaja się z bratem w niemiłej atmosferze. Linc w domu zastaje Craba, oraz drugiego kolegę. Dowiaduje się, żeby spłacić 90 tysięcy długu musi wykonać dla niego przysługę, zabić pewną osobę. W mieszkaniu naprzeciwko, agenci oglądają sytuację i szukają szczególnych cech w ubraniu Linca.

W barze Michael spotyka Veronice. Po spotkaniu idą do mieszkania, lecz randkę, przerywa im telefon od Linca, stojącego obok wejścia na parking. Scofield nie odbiera telefonu. Linc postanawia zostawić widomość, prosi Michaela o pomoc. Burrows wchodzi na parking z zamiarem zabicia Steadmana. Okazuje się jednak, że w samochodzie są już czyjeś zwłoki. Całą sytuację nagrywają agenci Kallerman i Hale.

 

Przed barem, Sucre poznaje Maricruz i od razu się zakochuje. Obrabia sklep, aby zabrać ją na kolacje, nie bierze jednak zbyt wiele. Organizuje wspaniałą randkę. Postanawia oświadczyć się jej. Do tego celu potrzebuje pierścionka, lecz niema pieniędzy. Hektor próbuje wyjaśnić mu, że to nie jest dziewczyna dla niego, lecz on tego nie przyjmuje do wiadomości. Okrada ten sam sklep i bierze dużo więcej pieniędzy. Pod sklepem czeka na niego niemiła niespodzianka. Hektor zadzwonił po policję,

Dr. Sara Tancredi idzie do magazynu szpitalnego i wstrzykuje sobie morfinę. Podczas spaceru z chłopakiem jest świadkiem wypadku. Nie jest w stanie pomóc, gdyż jest po wpływem narkotyków. Sara postanawia przestać brać narkotyki i zapisuje się do grupy wsparcia. Tam poznaje Balicka, który proponuje jej prace w więzieniu.

Franklin stacjonuje w Kuwejcie. Za załatwienie piwa oficerowi dostaje przydział do służby więziennej, daleko od frontu, dzięki czemu jest bezpieczny. W więzieniu jest świadkiem okrutnego traktowania więźniów. Postanawia to zgłosić przełożonym. Po rozmowie z oficerem, z którym wcześniej robił interesy zostaje na jego polecenie aresztowany i karnie wydalony z armii za handel czarnorynkowy. W domu nie wyjawia prawdy i oznajmia żonie, że jego jednostka ma wolne. Postanawia przyjąć pracę jako kierowca. Podczas transportu zostaje zatrzymany i trafia do wiezienia, żonę jednak informuje, że wraca do Kuwejtu.

Na kolacje do rodziny Holender przychodzi T-Bag. Kolacja przebiega wspaniale, dzieci doskonale bawią się z gościem, do momentu, gdy pani Holender zauważa w telewizji, że jej gość jest jednym z najbardziej poszukiwanych przestępców U.S.A. Przychodzi ona do więzienia, gdzie odbywa niemiłą rozmowę z T-Bagiem.

Veronica przychodzi do biura Michaela i oznajmia mu, że Lincoln zabił brata pani wiceprezydent. Ten idzie do więzienie i rozmawia z bratem. Linc upiera się, że tego nie zrobił. Okazuje się, że parę tygodni wcześniej Steadman wyrzucił go z pracy. Michael pyta się, co zrobił ze swoja połową ze spadku matki i oznajmia mu, że on potrafił się wyratować, a był w takiej samej sytuacji jak on. Pani wiceprezydent czyni przygotowania do procesu. Fish dowiaduje się od Veronici, że pieniądze które dostał z ubezpieczenia matki pochodziły od Lincolna, a matka nigdy nie posiadała ubezpieczenia. Michael wraca do więzienia. Za to co się wydarzyło obwinia siebie. Okazuje się, że nagranie było sfabrykowane. Postanawia zająć się sprawą. Burrows zostaje uznany winnym, jednak jego brat dalej próbuje znaleźć dowody na jego niewinność, lecz ten mu odradza i oznajmia, że przenoszą go do innego więzienia, do Fox River. Ze swojego biura wynosi plany tego więzienia.

Pani wiceprezydent postanawia kupić posiadłość za ponad 2 miliony dolarów, ze spadku brata. Michael przygotowuje dokładny plan ucieczki, nie może jednak go zapamiętać. Gdy dziewczyna przynosi mu pizze, dostrzega u niej tatuaże i wpada na genialny pomysł. Przygotowuje tatuaże i dopracowuje plan ucieczki, a także szuka informacji na temat osób przebywających w więzieniu. Michael wychodzi z domu, aby napaść na bank.

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

 

Komentarze
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Skazanych: 1
23716 zarejestrowanych
ostatni: Remii1993

REKLAMY

ShoutBox

Ostatnia wiadomosc: 12 lat, 9 months temu
  • pener : napisy sciagam ale cos mi niegra zawczesnie cos ida napisy trzema mi w wersi HDVT chyba
  • pener : sciagam z tad odcinki ale napisow niema ,gdzie moge je znalesc ??
  • justynaonline : ludzie z kad mozna sciagnac 9 odcinek?
  • natali17 : no właśnie niech jakaś kochana osóbka poda;)*
  • beabro82 : kto wie skad mozna sciagnac 9 odcinek?
  • dawid1 : Zajefajny 9 odcinek xD
  • beabro82 : Admni a gdzie link do ściągniecia:))))
  • marcela : dzisaij 17 gdzie można sciągnąć 9 odcinek 3 sezonu?
  • azi 1910 : to już dziś w końcu
  • domia2814 : aaaaa, wielki dzien <lol> Smile
Musisz się zalogowac aby pisac
Strict Standards: Non-static method modules_html::module2() should not be called statically in /usr/home/mrjozo/domains/prison-break.net.pl/public_html/includes/frontend.php on line 166 Strict Standards: Non-static method modules_html::modoutput_rounded() should not be called statically in /usr/home/mrjozo/domains/prison-break.net.pl/public_html/includes/frontend.html.php on line 107

Sondy

Czy Mahone ucieknie z Michaelem i Whistlerem?