REKLAMY

Partnerzy: Szamba betonowe Wieluń - Kwiaciarnia internetowa - Gaja - kalendarze reklamowe - www.przedluzanierzes-warszawa.pl - www.korepetycje24.com - Szamba betonowe - kantor-krakow.pl

IMIĘ I NAZWISKO: Charles Westmoreland
NUMER IDENTYFIKACYJNY: 82978
POŁOŻENIE CELI: blok ogólny, skrzydło A, cela 13
POPEŁNIONE PRZESTĘPSTWO: Porwanie środka transportu z napaścią, wtargnięcie do cudzego pojazdu, oraz podwójne nieumyślne spowodowanie śmierci
WYROK: 60 lat do dożywocia
POZOSTAJĄCY CZAS KARY: reszta życia
MOŻLIWOŚĆ PRZEDTERMINOWAEGO ZWOLNIENIA: Za dwadzieścia sześć lat

UWAGI:
Charles Westomoreland jest jednym z najdłużej więzionych skazanych w Fox River. Aktualnie odbywa dwudziesty ósmy rok kary.
Westomoreland   był pierwotnie sądzony i skazany w Douglas w stanie Arizona i odbywał swoje pierwsze dwa lata kary pozbawienia wolności w stanowym więzieniu Arizona we Florence. Z powodu ograniczeń budżetowych, więzienie w Arizonie musiało przekazać nadzór nad częścią ze swoich więźniów innym stanom. W wyniku tego, Westmoreland został przeniesiony do Fox River w roku 1973.  
Zaraz po uwięzieniu w Arizonie chodziły pogłoski, że Westmoreland jest osławionym porywaczem DB Cooperem. W głośnych wydarzeniach z 1971 Cooper przetrzymywał dla okupu Boeinga 727 pełnego pasażerów do momentu, aż zapłacono mu 1,5 mln dolarów po czym wyskoczył ze spadochronem lądując w lasach Pacific Nortwest. Po tym wydarzeniu nie spotkano już porywacza. Jakkolwiek nigdy nie przedstawiono dowodów pozwalających na oskarżenie Westmorelanda za winy Coopera, zawsze było wystarczająco dużo poszlak, aby podejrzewać właśnie jego. Podejrzenia te przywiodły go do Fox River.   
Nie jest łatwo być więźniem, którego inni podejrzewają o posiadanie fortuny. Inni więźniowie nieustannie go nękają. Straszono go, napadano, pewnego razu jeden z więźniów złamał mu nos przy próbie wymuszenia pieniędzy. Ostatnimi laty groźba przemocy wobec Westomorelanda zmalała. Częściowo wiąże się to z jego podeszłym wiekiem. Ale po trzech dziesięcioleciach ciągłego zaprzeczania domysłom współwięźniów, wielu z nich doszło do prostego wniosku, że Charles Westmoreland to faktycznie nie osławiony D.B. Cooper. 

DODATKOWE INFORMACJE:
Więzień ma prawo trzymać szarego kota (Merilyn), które przyznano mu jeszcze zanim zabroniono trzymania zwierząt. Więzień ma prawo trzymać go w swojej celi, ale kot nie może swobodnie biegać po budynku. Więźnia odwiedza jego siostra, Ann Westmoreland. Więzień ma kategorię „B” i może on pracować w zakładach więziennych oraz jako więzienny powiernik.

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

 

Komentarze
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Skazanych: 3
23716 zarejestrowanych
ostatni: Remii1993

REKLAMY

ShoutBox

Ostatnia wiadomosc: 12 lat, 5 months temu
  • pener : napisy sciagam ale cos mi niegra zawczesnie cos ida napisy trzema mi w wersi HDVT chyba
  • pener : sciagam z tad odcinki ale napisow niema ,gdzie moge je znalesc ??
  • justynaonline : ludzie z kad mozna sciagnac 9 odcinek?
  • natali17 : no właśnie niech jakaś kochana osóbka poda;)*
  • beabro82 : kto wie skad mozna sciagnac 9 odcinek?
  • dawid1 : Zajefajny 9 odcinek xD
  • beabro82 : Admni a gdzie link do ściągniecia:))))
  • marcela : dzisaij 17 gdzie można sciągnąć 9 odcinek 3 sezonu?
  • azi 1910 : to już dziś w końcu
  • domia2814 : aaaaa, wielki dzien <lol> Smile
Musisz się zalogowac aby pisac
Strict Standards: Non-static method modules_html::module2() should not be called statically in /usr/home/mrjozo/domains/prison-break.net.pl/public_html/includes/frontend.php on line 166 Strict Standards: Non-static method modules_html::modoutput_rounded() should not be called statically in /usr/home/mrjozo/domains/prison-break.net.pl/public_html/includes/frontend.html.php on line 107

Sondy

Czy Mahone ucieknie z Michaelem i Whistlerem?