REKLAMY

Partnerzy: wynajem autokarów - Szamba betonowe Wieluń - tłumaczenia przysięgłe - chicago party bus - www.lights.com.pl - Kwiaciarnia internetowa - Gaja - www.kwatery-pracownicze.com.pl
Prison Break - Forum
Witamy, Gość
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
Regulamin

1. W serwisie panuje wolność słowa! Wyjątkami są jednak wypowiedzi / ksywy zawierające faszystowskie oraz wulgarne treści. To samo dotyczy wypowiedzi poniżające grupy uboczne, inne narodowości, mniejszości, religie, wiary oraz niepełnosprawnych.

2. Nie pisz spontanicznie, lecz dobrze przemyśl co chcesz powiedzieć i w jaki sposób to najlepiej zrobić. Przeczytaj swoją wypowiedź przed jej wysłaniem na forum z perspektywy "obcego". Wszystko jest łatwo zrozumiałe? Staraj się unikać błędów oraz literówek, aby polepszyć czytelność twoich wypowiedzi. Interpunkcja oraz dobra struktura także ułatwia czytelność.

3. Pamiętaj, że każdy ma dostęp do tego co piszesz i jeżeli publikujesz swoje dane osobiste, także mogą trafić w nieodpowiednie ręce.

4. Powtórne zamieszczanie tej samej wypowiedzi jest zabronione, obojętnie czy w tym samym temacie / forum czy gdzie indziej. Odpowiadanie bezpośrednio poniżej swojej ostatniej wypowiedzi jest zabronione. Jeżeli chcesz coś dopisać, użyj funkcji edytowania swoich wypowiedzi. Nie używaj WIELKICH LITER oraz wielokrotnych znaków interpunkcji aby się wyróżnić. Posty takie zostaną poprawione lub usunięte przez moderatora.

5. Jeżeli chcesz zareklamować własną stronę prywatną, możesz to zrobić za pomocą linka w sygnaturze lub w dziale reklama stosując się do tam panującego regulaminu. Komercyjna, warezowa, pornograficzna lub konkurencyjna reklama na prison-break.net.pl jest kategorycznie zabroniona.

6. Avatar oraz zdjęcie w profilu nie może zawierać ofensywnej treści erotycznej lub obrażającej. Dozwolone typy plików są PNG, JPG oraz GIF. Avatar jest wizytówką użytkownika. Nie kopiuj avatara od innych użytkowników.

7. Kopiowanie zawartości z innych stron jest zabronione.

8. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane przez użytkowników.

9. Moderatorzy usuwają wypowiedzi niezgodne z regulaminem.

10. Skargi proszę zgłaszać poprzez PM lub mail do administratora.