REKLAMY

Partnerzy: wynajem autokarów - Szamba betonowe Wieluń - Kwiaciarnia internetowa - Gaja - www.kwatery-pracownicze.com.pl - kalendarze reklamowe
Bang and Burn
Oceny: / 0
KiepskiŚwietny 
14.11.2007.

Sezon 3 - Odcinek 08: Bang and Burn

Gretchen odwiedza Whistlera. Przekazuje mu, że za kilka godzin rozpocznie się akcja "wysadzić i spalić" w trakcie której zostanie wydostany z Sony. Gdy Whistler pyta co ze Scofieldem, kobieta rozkazuje go zabić.

Sammy przyznaje Lechero, że brakuje im ludzi, by ściągać długi od więźniów. Chce zwerbować do pracy nowych więźniów. "Patron" mimo początkowego oporu zgadza się na nowych rekrutów.

Do Sofii dzwoni mężczyzna, która przedstawia się jako administrator mieszkania wynajmowanego przez James'a. Kobieta nie miała pojęcia, że Whistler wynajmował inny lokal. Rozmowę podsłuchują ludzie Gretchen, którzy natychmiast przekazują jej informację na ten temat. W wynajmowanym mieszkaniu Sofia znajduje paszport ze zdjęciem James'a, ale z innymi danymi osobowymi.

Mahone zwierza się agentce Lang, że uzależnił się od narkotyków po tym jak zamordował Oscara Shales'a. Prosi, by zdobyć dla niego używkę. Bez niej nie jest w stanie zeznawać.

W Sonie trwa montowanie krat w każdym oknie, co uniemożliwia ucieczkę tą drogą. Michael otrzymuje wiadomość od Lechero, na kartce papieru rozrysowano plan pomieszczenia, w którym przebywa "Patron" z drogą dojścia do podziemi.

Whistler nosi się z zamiarem zabicia Scofielda, nabywa w tym celu od jednego z więźniów nóż.

Michael i James zgodnie z rozrysowaną drogą trafiają do piwnic. Chwilę później zjawia się Lechero, który prowadzi ich przez tunel łączący niegdyś bloki A i B w Sonie. Po zamieszkach wszystkich więźniów przeniesiono do jednego bloku, a drogę do drugiego wysadzono. Scofield stwierdza, że nie ma możliwości, by przebić się przez zasypany tunel. Pojawia się propozycja, by kopać w górę.

W mieszkaniu Whislera, gdzie przebywa Sofia, zjawia się Gretchen. Ostrzega dziewczynę James'a, że jeśli nie przestanie się interesować przeszłością swojego chłopaka, to źle się to dla niej skończy.

Sammy przyprowadza do pomieszczenia Lechero trzech kandydatów na nowych podwładnych. Gdy schodzi do piwnicy o mało nie nakrywa tam Lechero w towarzystwie Scofielda i Whistlera. Ci ostatni dwaj chowają się za pudłami z rumem.

Mahone rozpoczyna swoje zeznania, agentka Lung nie zdążyła mu wcześniej dostarczyć narkotyku. Alex nie jest w stanie odpowiadać na pytania zadawane przez sąd. Mówi ogólnikami, przyznaje że nie ufa przesłuchującym go ludziom. Prosi o zgodę na powrót do domu.

Whistler coraz bardziej denerwuje się z powodu zbliżającej się "godziny zero". U Michael'a zachowania kompana wzbudza duże podejrzenia.

Lincoln i Sucre wynajmują chatę pośrodku lasu. Nagrywają na taśmę radiową odgłosy wystrzału z broni.

Michael prosi McGrady'ego, by poprzez osobę swojego ojca przekazał informację Burrows'owi. Chłopak, choć niechętnie, ostatecznie zgadza się pomóc Scofieldowi.

W Sonie u James'a zjawia się Sofia. Whistler prosi, by dziewczyna trzymała się z daleka od Lincolna, gdyż grozi jej wtedy niebezpieczeństwo. James wykręca się od odpowiedzi, gdy Sofia mówi o telefonie od administratora.

Ojciec McGrady'ego przekazuje Lincolnowi wiadomość: "nie wracaj do domu na obiad". Chwilę później Burrows i Sucre spotykają Sofię. Z ukrycia obserwują ich ludzie Gretchen, która nakazuje zabicie całej trójki.

Lincoln dzwoni na komórkę Lechero, odbiera Sammy który jest zdumiony, że brat Scofielda zna numer do "Patrona".

Ludzie Gretechen atakują Linca, Sucre i Sofię. Burrows i Fernando radzą sobie jednak z trójką napastników. Gdy w trakcie w walki jeden z atakujących bierze Sofię za zakładniczkę, Lincoln strzela mu prosto w głowę.

T-Bag na polecenie Lechero przychodzi po Michael'a. Scofield rozmawia z bratem przez telefon, orientuje się nagle, że "Firma" spróbuje wydostać Whistlera z Sony na własną rękę. Czym prędzej rozpoczyna pogoń za Jamesem.

Nad więzienie nadlatują helikoptery, które zaczynają ostrzeliwać strażników. Na dachu Sony czeka już Whistler, którego dopada jednak Michael, dochodzi do bójki. Scofield szybko ląduje na deskach, ale zbiera się i chwyta Jamesa, który już trzyma linę na której ma odlecieć. Walki trwają jeszcze przez kilka chwil, Whistler i Scofield spadają na dach Sony. Akcja się nie powiodła, helikoptery odlatują znad Sony.

Kończy się posiedzenie sądu. Agentka Lang informuje Mahone'a, że musi go odwieźć do Sony.

Do Sony wkraczają strażnicy. Naczelnik każe wyprowadzić z więzienia Scofielda, który jego zdaniem znów ma związek z próbą ucieczki. Michael zostaje wyprowadzony z więzienia, wrota Sony zamykają się.

źródło: showtv.pl

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

 

Komentarze
 
« poprzedni artykuł

Skazanych: 1
23716 zarejestrowanych
ostatni: Remii1993

REKLAMY

ShoutBox

Ostatnia wiadomosc: 10 lat, 10 months temu
  • pener : napisy sciagam ale cos mi niegra zawczesnie cos ida napisy trzema mi w wersi HDVT chyba
  • pener : sciagam z tad odcinki ale napisow niema ,gdzie moge je znalesc ??
  • justynaonline : ludzie z kad mozna sciagnac 9 odcinek?
  • natali17 : no właśnie niech jakaś kochana osóbka poda;)*
  • beabro82 : kto wie skad mozna sciagnac 9 odcinek?
  • dawid1 : Zajefajny 9 odcinek xD
  • beabro82 : Admni a gdzie link do ściągniecia:))))
  • marcela : dzisaij 17 gdzie można sciągnąć 9 odcinek 3 sezonu?
  • azi 1910 : to już dziś w końcu
  • domia2814 : aaaaa, wielki dzien <lol> Smile
Musisz się zalogowac aby pisac

Sondy

Czy Mahone ucieknie z Michaelem i Whistlerem?