REKLAMY

Partnerzy: Szamba betonowe Wieluń - Kwiaciarnia internetowa - Gaja - kalendarze reklamowe - www.przedluzanierzes-warszawa.pl - www.korepetycje24.com - Szamba betonowe Expert
50 prawd objawionych przez Prison Break
Oceny: / 105
KiepskiŚwietny 
23.12.2007.
Ciekawy tekst dotyczący Prison Break

Poniższy tekst powstał pod wpływem poirytowania seansem kilkunastu odcinków bardzo u nas popularnego serialu p.t.: "Skazany na Śmierć" (tyt. org. "Prison Break"). Dla niewtajemniczonych - jest to traktujący o więziennych zbiegach, naładowany nieprawdopodobieństwami i głupotami sensacyjny tasiemiec, jakiego jeszcze w historii telewizji nie było. To, co odróżnia "Prison Break" od innych seriali, to prawdy objawione i "oczywiste oczywistości" jakie formułują jego twórcy, a które są częstokroć bardziej zaskakujące, niż twisty w filmach M. Night Shyamalana. "Na śmierć skazany" jest idealnym przykładem telewizyjnego ogłupiacza, nad którym pastwić się można bezustannie, wypunktowując każdą z jego wad. Wad, których jest zresztą bez liku. Można też, jak czynią to co poniektórzy bardziej naiwni widzowie, wierzyć we wszystko co się na ekranie wyprawia, a wszelakie uproszczenia nazywać "konwencją" albo "czynnikami podnoszącymi poziom dramaturgii". Jest jeszcze jeden sposób na tymczasowe przyswojenie niedorzeczności widzowi serwowanych, a mowa tu o wyłączeniu szarych komórek. Ale czy jest sens dezaktywować mózg na tak długi czas dla samej tylko nieprzyjemności oglądania?

Najlepszymi odbiorcami tego artykułu będą widzowie z serialem zaznajomieni - nie ważne czy jego zagorzali wielbiciele, czy zacietrzewieni wrogowie. Niemniej jednak, wystarczy nawet szczątkowa wiedza o "fabule" tego potworka, aby zrozumieć jego słabości, które autor stara się wypunktować poniżej, w postaci kilkudziesięciu "prawd objawionych". Niektórzy czytelnicy zauważą zapewne, że podobnych reguł można doszukać się w każdym innym serialu czy filmie - i będą mieli oni rację, gdyż nawet największe dzieło także do pewnego stopina posługuje się umownymi konwencjami czy uproszczeniami. Jednakowoż rzecz wybitną z łatwością odróżnimy od kołtuństwa - w tym pierwszym schemat po oczach nie bije. W przypadku drugim, lepiej je sobie wydłubać, coby nie cierpieć męczarni. Ale jak oglądać cokolwiek, oczu nie mając? No właśnie.

Autor niniejszego "artykułu", postanowił wypisać tu zgrabną pięćdziesiątkę prawd wszelakich z "Prizon Brejka" płynących, z zamysłem późniejszego, narcystycznego ich zaczytywania. Wróć! Prawdy te zostały spisane głównie ku uciesze czytelników pogardzających Michaelem Scofieldem. A także po to, by zirytować jego fanów. Tak samo jak autora tego tekstu poirytowała niewzruszona kamienna twarz głównego bohatera - niewzruszona pomimo komizmu i absurdu sytuacji w jakich ów bohater się znalazł. I jeżeli autor przeżyje lawinę krytyki i nienawiści po tym, co tu napisał, być może skonstruuje w przyszłości podobny tekst, ale traktujący o innej produkcji. Niekoniecznie tak samo słabej jak ta opisywana poniżej. Różnica będzie polegać na tym, że w przypadku obrazu dobrego, ów tekst będzie można potraktować jako żart. W przypadku "Skazanego na Śmierć" żarty się niestety skończyły. Wielbicielom Scofielda i spółki, którzy wszystko tu napisane mogą za bardzo sobie wziąć do serca, wszelako życzę chociaż krztyny poczucia humoru. I odrobiny obiektywizmu.Niewidzialny Haywire
01. Jeśli uciekasz przed policją i starasz się nie wychylać, nie potrzebujesz jedzenia. Jedzenie jest dla mięczaków. Tak samo jak spanie i siusianie. I mycie zębów.

02. Ucieczka z więzienia jest ważniejszym newsem niż śmierć prezydenta Stanów Zjednoczonych.

03. Osoba mająca skłonności do zażywania narkotyków może pracować jako lekarz mający dostęp do pigułek mogących działać jak narkotyki.

04. Chory psychicznie zbieg, podróżując na rowerze w hełmie futbolowym na głowie, jest nie do złapania. I może dopłynąć do Holandii na tratwie zbudowanej z patyków.

05. Człowiek nie wydaje z siebie żadnego krzyku, jeśli odrywa sobie wcześniej przyszytą rękę, a za drzwiami stoją policjanci.

06. Twój własny ojciec może opłacić kogoś, żeby cię pobił, a po latach będzie z tego żartować.

07. Pogoda z upalnego lata może zmienić się w mroźną zimę w mgnieniu oka.

Niemożliwie to złożone
08. W więzieniach instalują telefony na żetony, z których może korzystać każdy, kiedykolwiek zechce.

09. Ubijaczka do jajek jest tak samo skuteczna w rozbijaniu ścian jak młot pneumatyczny.

10. Możesz być geniuszem, ale musisz zapisać nazwy kilku ulic na swoim ciele, bo choćbyś nie wiem jak się starał, i tak ich nie zapamiętasz.11. Z kawałka mydła z łatwością zrobisz wierną replikę telefonu komórkowego.

12. Nie masz szans z jednorękim pedofilem starającym się zgwałcić Twoją córkę, nawet jeśli jesteś od niego dwa razy większy i masz w ręku spory kawałek żelastwa.

13. Kiedy uciekasz przed policją nie rośnie ci zarost.

14. Więźniowie i zbiegowie nie przeklinają.

15. Każda szanująca się pani z przedmieścia wpuści do swojego domu kilku kompletnie obcych facetów, upije się przy nich a potem będzie się starać uprawiać seks z przynajmniej dwójką z nich.

16. Możesz wyglądać i mówić jak Latynos, a i tak nie wzbudzisz podejrzeń policjanta mówiąc mu, że masz na nazwisko Miller.

17. Kiedy próbujesz udowodnić, że woda z cukrem to nitrogliceryna, pod żadnym pozorem nie pozwalaj nikomu jej smakować.

Broń masowej zagłady
18. Znakomitym sposobem na poderwanie Mormonki jest zaśpiewanie jej żenującej piosenki country.

19. Podróż na motocyklu z Nowego Jorku do Utah zajmuje mniej niż 2 dni.

20. Żółty pistolet na wodę po przemalowaniu na czarno jest nie do odróżnienia od prawdziwego. Każdy doświadczony agent FBI to potwierdzi.Ja też jestem niewidzialny!
21. Najlepszy sposób na ukrywanie się przed policją, to paradowanie po mieście w okularach słonecznych i z na wpół odsłoniętą klatą wyzierającą z niedopiętej koszuli. W Ameryce nikt nie zwraca uwagi na Europejskich żigolaków.

22. Policja nigdy nie sprawdza listy najbardziej poszukiwanych przez FBI przestępców.

23. Mający powodzenie u kobiet facet, ożeni się z ponętną striptizerką, załatwi jej zieloną kartę, ale nie pójdzie z nią do łóżka.

24. Zwlekanie z odpowiedzią na postawione przez policjanta pytanie czy widziało się zbiegów nie wzbudzi jego podejrzeń.

25. CIA ma swoich agentów wszędzie. Nawet w organizacjach zajmujących się ujawnianiem agentów CIA.

26. Samochody napędzane są powietrzem.

27. Próba zapamiętania zawartości małej mapki, jest tak samo daremna jak podchodzenie do testu, do którego uczyłeś się 10 lat temu.

Wentylacja to podstawa
28. Po odcięciu dwóch palców u nóg człowiek jest zdolny do przebiegnięcia maratonu. I tak samo jak postrzelenie w nogę, również nie powoduje kulenia.

29. Dół można wykopać wszędzie. Nawet w zbrojonych, betonowych fundamentach.

30. Najlepszym strojem na wędrówkę przez pustynię jest gruba czarna bluza z długimi rękawami.So happy together!
31. Większość lekarek pracujących w więzieniach to modelki, które nie boją się gwałtu nawet po więziennym buncie, w którym o mało nie zostały zgwałcone i zabite. Poza tym, umieją oddychać pod wodą.

32. Ucieczka z więzienia to coś złego. Chyba.

33. Jeśli rozjaśnisz sobie włosy staniesz się praktycznie niewidzialny. Podobny efekt daje też założenie czapki bejzbolówki.

34. Zawsze możesz mieć nadzieję, że jeśli nie wygrasz w Totka, umierający staruszek powie ci gdzie schował torbę z pięcioma milionami dolarów.

35. Trochę wódki, kilka toreb na zakupy i kawałek liny to doskonały przepis na bombę.

36. Każdy weterynarz uczęszczał fakultatywnie na zajęcia z neurochirurgii.

37. Snajperzy czasem chybiają, a kobieta i mężczyzna nie mogą być przyjaciółmi.

Bycie kobietą łatwe nie jest...
38. Za kradzież bejzbolowej karty możesz na kilka lat trafić do więzienia o zaostrzonym rygorze.

39. Lepiej wyskoczyć z pierwszego piętra przez zamknięte okno, o mało nie zabijając się na masce samochodu stojącego poniżej, niż dobić skorumpowanego agenta, którego chwile wcześniej się obezwładniło i spokojnie wyjść drzwiami.

40. Kąpiel z włączonym żelazkiem jest całkowicie bezpieczna....ale znajomość AGD procentuje!
41. Żelazko to preferowana broń biała.

42. Nawet jeśli jesteś najbardziej poszukiwanym człowiekiem w kraju, ubrany w obskurny garnitur, parę okularów i trzymasz w dłoni fałszywą legitymację zrobioną na poczekaniu w kawiarence internetowej z łatwością przekonasz byłą żonę agenta FBI, że sam jesteś agentem FBI.

43. Secret Service śledzi tylko rozmowy głosowe, kompletnie ignorując SMSy. A skośnoocy agenci SS uśmiechają się, kiedy coś ich rozzłości.

44. Po drogach nie poruszają się żadne inne samochody poza naszym.

45. Patrząc na kilka drzew i cienie jakie rzucają z łatwością określisz miejsce, w którym kilkadziesiąt lat wcześniej ktoś zakopał torbę pełną pieniędzy.

46. Jeśli potrzebujesz zakopać trupa, najlepsze miejsce znajduje się pod ogrodowym zbiorniczkiem wody dla ptaków.

47. Głośna rozmowa z dwiema osobami jest w stanie zagłuszyć jęczenie i zawodzenie związanego w sąsiednim pokoju postawnego mężczyzny, ale nie zagłuszy już odgłosu padającej na ziemię łuski.

Kto pod kim dołki kopie...
48. Dowolna rana, siniak, podbite oko - wszystko to znika jak ręką odjął następnego dnia.

49. Najlepszy czas na ekshumacje trupa, którego ukryłeś w swoim ogródku to środek dnia.

50. Aby uciec z więzienia nie potrzeba skomplikowanego planu i kilku lat przygotowań. Wystarczy okno gabinetu lekarskiego.
Autor tekstu: Michał Fedorowicz - hOPS
Źródło: film.org.pl

Aby dodać komentarz zaloguj się. Jeśli nie masz konta, załóż je sobie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

 

Komentarze
Kiedy zacząć zakupy sukni ślubnej
Dodane przez narrenhugo w dniu - 2013-04-14 00:35:37
Czuję Jego lol głupie pytanie, ale kiedy panie zacząć zakupy sukienka ? 
 
Wystarczy, aby upewnić się, że masz wystarczająco dużo czasu , aby umożliwić zmiany i myślę, by dać czas na zamówienie rzeczy w. .. inne rzeczy miałaś uznać, haha itp. Co dobre ramy czasowe pracy z ? 
Ive został zaangażowany od końca sierpnia 2012 , aślub będzie luty 2014 , na początku myślałem, że id czekać do około połowy 2013 zanim zacząłem o tym myśleć. Ale czas szybko zleciał i im coraz podekscytowany! 
 
Mam w głowie typ kształtu sukni i sylwetki . I zaczął szukać przez Internet styl i mam wycinek magazyn co im szuka też. 
 
Więc myślisz, to nadallitte wcześnie dla mnie, aby zorganizować pierwszą wyprawę na zakupy sukienka ? Lub poczekać kilka miesięcy ? 
 
Ponadto, czy ktoś miał doświadczenia z zakupem sukni ślubnych w dudool.com ? I zakochał się w jednej ze swoich sukienek lol. Uwielbiam taki styl. 
 
[img]http://www.dudool.com/images//cloth002_/Wedding-amp-Special/Fabulous-White-Iridescent-Satin-Off-the-Shoulder-6.JPG[/img] 
 
Dzięki, wszelkie porady , opowiadania i dyskusje na temat swoich pierwszych wyprawach na zakupy odzieży zadowoleniem! 
 
 
bezczelny 
 
Pomóż mi wybrać sukienkę !
Dodane przez narrenhugo w dniu - 2013-04-08 01:45:16
Hej panie 
 
Zrobiłem trochę zakupów i polowania wokół Internetu i znaleźć naprawdę naprawdę kochać bez ramiączek sukien ślubnych. Znalazłem dwa w sklepie internetowym o nazwie Dudool . Uwielbiam zarówno z różnych powodów i trzeba wybrać jeden w przyszłym tygodniu lub dwóch. 
 
Sądwa: 
 
[img]http://www.dudool.com/images//weddingdress091_/Wedding-Dresses/2011-Delicate-A-line-Princess-Embroidery-Beading.jpg[/img]Kliknij po szczegóły 
 
[img]http://www.dudool.com/images//weddingdress091_/Wedding-Dresses/2011-Fabulous-Sweetheart-Neckline-A-line-Applique.jpg[/img]Kliknij po szczegóły 
 
Są one dość różne, ale zarówno tak kobiece i piękne! Daj mi znać swoje myśli. Wszelkie opinie będzie wielki! 
 
super
Dodane przez nadia23 w dniu - 2011-07-14 22:56:00
Mnie osobiście bardzo podobał i podoba się ten serial. nIE JEST PRZEWIDYWALNY, JAK ,, Moda na sukces" i nie ma tylu odcinków, co ,, Klan". Jak oglądam ten serial przypomina Mi się stronka  
http://smierc.org warto wejść i poczytać.Polecam
super bowl
Dodane przez nadia23 w dniu - 2011-07-14 22:50:06
Mnie osobiście bardzo się podobał i podoba ten serial.I nic Mnie to nie interesuje co inni mówią na jego temat.Nie można go porównać do tasiemca, bo po pierwsze nie miał tyle odcinków co Klan i nie jest przewidywalny , jak Moda na sukces :)) Ogladając ten film myśle o stronce http://smierc.org polecam warto wejść i poczytać , tak jak i warto obejrzeć ten serial.
??
Dodane przez 'Gość' w dniu - 2008-01-15 16:27:53
Autor tego tekstu chyba oglądał ten film w biegu po całonocnej libacji :/
:)
Dodane przez 'Gość' w dniu - 2008-01-08 19:11:37
super się ubawiłam czytając ten tekst - pomimo tego, że bardzo lubię ten serial to muszę również przyznac że czasami sytuacje w filmie są naciągniete do granic niemożliwości. ale michael nie ma się o co obawiac, wszakże mamy jeszczet chucka norrisa :razz on ma jeszcze bardziej skompilkowane życie..
Przesada i upraszczanie
Dodane przez 'Gość' w dniu - 2008-01-08 17:45:04
nie bede odnosił sie do całości ale np żelazko nie razi prądem gdyż - wcześniej zadziała bezpiecznik antyporażeniowy :P
Przesada i upraszczanie
Dodane przez 'Gość' w dniu - 2008-01-08 17:44:28
nie bede odnosił sie do całości ale np żelazko nie razi prądem gdyż - wcześniej zadziała bezpiecznik antyporażeniowy :P
Yeah xD
Dodane przez 'Gość' w dniu - 2008-01-08 16:19:10
wszystkosie zgadza...bez kitu to bledy ktore popelnili scenarzysci krezac skazanego^^ :twisted
i co z tego?
Dodane przez 'Gość' w dniu - 2008-01-05 20:32:08
"50 prawd objawionych.." - kupa śmiechu! Ja dodałabym jeszcze kilka "prawd" z pierwszego sezonu (krytyk słabo sie postarał), ale po co, jestem mega fanką tego serialu! Pozdrawiam wszystkich, którzy czekają na trzeci sezon!
piękne
Dodane przez 'Gość' w dniu - 2008-01-04 21:24:33
nie oglądam tego "tasiemca" ale tekst i punkty są bardzo trafne. Większość, jeśli nie wszystkie seriale są debilne i jeśli nie chcecie by Wam mózgi zanikały to ich nie oglądajcie. Naprawdę. Pozdro
jeszcze jeden
Dodane przez 'Gość' w dniu - 2008-01-03 17:24:30
pewnie ze racja z tymi wszytskimi bledami, ale co tam. 
mi i tak najbardziej podobalo się to, że Michael ratując Sarę podczas zamieszek wszedł do jej gabinetu nad sfitem (wyjął tam dwie płyty gipsowe z sufitu i już był w środku) niestety zapomniał o tym później i nie mógł tak samo przejść kiedy juz uciekali - musiał wymyślać ciekawe przekręty ze zdobyciem klucza do gabinetu. :D
co prawda to prawda
Dodane przez 'Gość' w dniu - 2008-01-01 23:10:54
nie kture punkty są debilne ale tekst ogulnie spoko .ludzie nawet jerzeli coś uwielbiamy to musimy spojrzeć z odrobiną obiektywizmu .ja bym nie chcial aby w serjalach pokazywali głupty .ja też jestem fanem i terz zauważyłem że z raczej z wudki nie zrobisz bomby można jeszcze dodać że od metalowego kszyrzyka prondu nie ma i że nikt teo by nie zawuażył
co prawda to prawda
Dodane przez 'Gość' w dniu - 2008-01-01 23:10:49
nie kture punkty są debilne ale tekst ogulnie spoko .ludzie nawet jerzeli coś uwielbiamy to musimy spojrzeć z odrobiną obiektywizmu .ja bym nie chcial aby w serjalach pokazywali głupty .ja też jestem fanem i terz zauważyłem że z raczej z wudki nie zrobisz bomby można jeszcze dodać że od metalowego kszyrzyka prondu nie ma i że nikt teo by nie zawuażył
Ale klapa
Dodane przez 'Gość' w dniu - 2008-01-01 16:38:05
:arrow 8) :question :eek najbardziej podobało mi sie włączone żelazko w wannie pełnej wody, nie powodujące porażenia prądem kobiety w niej zanurzonej ha ha ha  
makgajwer i drużyna A
Dodane przez 'Gość' w dniu - 2008-01-01 15:24:26
Zgadzam się że prison jest bardziej naiwny niż makgajwer i drużyna A razem wzięci, ale niech ten bystry:) krytyk zacznie wyliczać błędy np we Władcy pierścieni albo Herosach. Kto powiedział że Prison to realistyczne kino. Do oglądania pewnych filmów trzeba spróbować przestawić się na inne fale:) Wyluzuj hopie!
true
Dodane przez 'Gość' w dniu - 2007-12-31 13:37:13
Troche czepialskie, ale autor przedstawil sporo faktycznych absurdow serialu
Dodane przez Kamila6916 w dniu - 2007-12-30 23:13:56
humorystyczne przedstawienie serialu, ale który film czy serial nie ma błędów. Jednego jestem pewna "ktoś" kto napisał te 50 punktów oglądał wszystkie odcinki prisona czyli jest poniekąd fanem serialu co bardzo mnie cieszy:):):):):) :razz :-) :p :lol :arrow :razz :razz  
pozdrawiam fanów wenta:*
Dodane przez 'Gość' w dniu - 2007-12-30 21:53:15
jest cudowny i tyle  
justyna14
Dodane przez 'Gość' w dniu - 2007-12-30 13:23:04
hm......bardzo ciekawe,ale i tak nie przestane oglądac prison break!!!!!!!!!!!!!!!! :p
:)
Dodane przez natali w dniu - 2007-12-29 17:08:05
Heh, no w kilku miejscach autor rzeczywiście ma racje, w kilku się myli... Daje się zauważyć brak realizmu, ale PB ma wystarczająco dużo zalet by to wybaczyć:)
Zbulwersowana
Dodane przez 'Gość' w dniu - 2007-12-29 16:36:41
Mimo iż przytoczony tekst jest bardzo realistyczny, uważam za niedopuszczalną krytykę serialu tego pokroju! :-( Uważam, że zważając na popularność "Prison Break" nie ma potrzeby zwracania uwagi na nierealne posunięcia twórców. Bo to właśnie pewnego rodzaju "głupoty" nadają serialowi oglądalność!!! :razz
Prison
Dodane przez 'Gość' w dniu - 2007-12-28 23:02:39
bardzo ciekawe...ale nie przeczytalem wszystkich punktów bo bym od razu stracil "to coś" z czym zawsze ogladam kolejny odcinek a mianowicie jest to poczucie realnosci i głupia wiara we wszystko co sie tam dzieje :D
Fisher
Dodane przez 'Gość' w dniu - 2007-12-28 13:20:38
Nie zgodzę się z punktem... 9!! Da się zniszczyć ścianę wiercąc w niej w odpowiednich miejscach otwory (może nie ubijaczką, ale wiertarką na pewno). Tu chodzi o prawo mówiące o sprężystości (odkształcalności), inaczej prawo Hooka. Stosuje się go głównie dla materiałów sprężystych (a że ściana takowym nie jest więc istnieje ryzyko zniszczenia, tudzież pęknięcia). Dlaczego nie wybija się większych dziur w ścianach nośnych?? Dlaczego nie wierci się większej ilości głębokich otworów w ścianie?? Bo w ten sposób zmniejsza się jej siłę nośną i to właśnie wykorzystano w serialu! Pozdrawiam.
...
Dodane przez 'Gość' w dniu - 2007-12-28 12:32:28
Przyznam ze całkiem ciekawe przedsawienie w sposób humorystyczny niedociągnieć serialu. Doceniam wkład autora. Wszystkim których jakos szczególnie dotkął ten artykół powiem tylko ze serial to nie zycie i nie trzeba wszystkigo trakowac tak powaznie, trzeba zachowac lekki dystans. Ludzie wiecej luzu! Nie wiem tylko czy zamieszczenie akurat tego na stronie posieconej serialowi i cały czas dożącej do jej polepszenia to dobre posunięcie zważywszy na to ze jest to jakby nie było stona dla fanów a nie dla krytyków. Pozdr.
Dodane przez 'Gość' w dniu - 2007-12-28 12:15:19
powiem tyle do autora jestes stukniety i to niezle pkt 26 samochody sa na benzyne a nie na powietrze a w pb tankowali. np tweener kiedy został złapany a nie jechali z pustym bakiem.pkt 42 w naszych czasach wszystko jest mozliwe.pkt 39 za drzwiami moga byc inni agenci. widze ze nie widziałes nawet zadnej serii pb.nie zgadzam sie z toba zupełnie. obejrzyj jeszcze raz uwaznie ten serial i zwróc uwage na drobne szczegóły mogace sie kiedys przydac.
Siwy
Dodane przez 'Gość' w dniu - 2007-12-27 19:15:09
Dokladnie, zgadzam sie z przedmowca. Jak ktokolwiek z was byl w goracych krajach napewno zauwazyl, ze np. pasterze owiec w poludniowych wloszech sa ubrani w dlugie spodnie, koszule i swetry a turysci sa tylko w spodenkach i sie poca jak swinie w przeciwienstwie do tubylcow, ale nie chce mi sie opisywac dlaczego ich stroj jest bardziej odpowiedni niz turystow bo i tak pewnie bys nie zrozumial
twoj pan
Dodane przez 'Gość' w dniu - 2007-12-27 19:10:47
punkt 30. co jest twoim zdaniem najlepsze na wedroke po pustyni. kapielowki i sandaly?? po tym punkcioe stwierdzilem ze jest tepy i nie powinienes wogle zabierac sie za recenzowanie filmow.
Zgadzam się
Dodane przez Puzder w dniu - 2007-12-25 13:43:08
Oglądałem wszytskie odcinki i się zgadzam w sumie jest to serial i rządzi się swoimi prawami ale realizm jest niski, nawet w 3 serii nie chciało im się go malować tylko dali koszulkę z długimi rękawami..... I znaczną sławę serial zawdzięcza aktorom nie chodzi o ich "dobra grę" tylko każdy na swój sposób jest przystojniakiem. Szczerze wole oglądać serial "24 godziny" przynajmniej jest realnie 24 odcinki każdy trwa godzinę. Nie powiem PB ma to coś co wciąga, ale ma wiele nie dociągnięć.
Do autora
Dodane przez max12we w dniu - 2007-12-25 12:30:46
to co jest w tym artykule to jedna wielka żenada.Przeczytałem kilkanaście punktów i dalej przerwałem bo byłem głęboko zażenowany jak można być takim głąbem Czy ty wogule obejrzałeś chociaż jeden odcinek bo z mojej oceny Nie.A co do 4 13 26 punktu to stwierdzam że masz coś z głową bo kto oczekuje od serialu żeby zamiast np pościgów itp pokazywali jak bohaterowie jedzą czy sie golą. 
zenada
Dodane przez domia2814 w dniu - 2007-12-24 11:41:45
smieszne ale i zalosne. czepiac sie mozna wszystkiego. ale i tak film jest swietny i tylko zazdroszcza !! :)
Dodane przez sindbad zeglarz w dniu - 2007-12-24 10:42:27
Niom... w taki sposób czepiać się każdego filmu. i co mi z tych niby prawd skoro i tak film swoją wartość ma?!
Dodane przez Szymonen w dniu - 2007-12-23 21:17:03
Hehe ktoś nie lubiał serialu i na siłe wymyślał powtarzając się.
Dodane przez martcia10 w dniu - 2007-12-23 19:47:00
hehe
Dodane przez menka007 w dniu - 2007-12-23 18:13:56
Ale beznadziejne ;/
Dodane przez dawid1 w dniu - 2007-12-23 16:53:57
o LOL.
Dodane przez pszemek w dniu - 2007-12-23 15:13:36
Jejku, coś pięknego ^^
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Skazanych: 3
23716 zarejestrowanych
ostatni: Remii1993

REKLAMY

ShoutBox

Ostatnia wiadomosc: 12 lat, 8 months temu
  • pener : napisy sciagam ale cos mi niegra zawczesnie cos ida napisy trzema mi w wersi HDVT chyba
  • pener : sciagam z tad odcinki ale napisow niema ,gdzie moge je znalesc ??
  • justynaonline : ludzie z kad mozna sciagnac 9 odcinek?
  • natali17 : no właśnie niech jakaś kochana osóbka poda;)*
  • beabro82 : kto wie skad mozna sciagnac 9 odcinek?
  • dawid1 : Zajefajny 9 odcinek xD
  • beabro82 : Admni a gdzie link do ściągniecia:))))
  • marcela : dzisaij 17 gdzie można sciągnąć 9 odcinek 3 sezonu?
  • azi 1910 : to już dziś w końcu
  • domia2814 : aaaaa, wielki dzien <lol> Smile
Musisz się zalogowac aby pisac
Strict Standards: Non-static method modules_html::module2() should not be called statically in /usr/home/mrjozo/domains/prison-break.net.pl/public_html/includes/frontend.php on line 166 Strict Standards: Non-static method modules_html::modoutput_rounded() should not be called statically in /usr/home/mrjozo/domains/prison-break.net.pl/public_html/includes/frontend.html.php on line 107

Sondy

Czy Mahone ucieknie z Michaelem i Whistlerem?